Veggie.pl
 
"Nic nie przyniesie większej korzyści ludzkiemu zdrowiu oraz nie zwiększy szans na przetrwanie życia na Ziemi w tak dużym stopniu, jak ewolucja w kierunku diety wegetariańskiej." - Albert Einstein

Zostając WEGE chronisz własne zdrowie

Wegetarianie są zdrowsi i mają szansę na dłuższe życie! Są szczuplejsi i rzadziej chorują na choroby serca! Wegetarianie są też bardzo sprawni i silni! Dlatego wśród wegetarian znajdziecie tak wielu sportowców, na przykład bardzo dużo kulturystów, którzy przecież podnoszą taaakie ciężary!!! Dużo osób uważa też, że wegetarianizm rozjaśnia szare komórki! :) Czy wiecie, że Albert Einstein też był wegetarianinem?

Warto też być WEGE z innego powodu. Na świecie jest bardzo dużo głodnych ludzi, także dzieci :( Dzieje się tak dlatego, ponieważ większość pokarmu na naszej planecie zjadają zwierzęta, które człowiek hoduje, aby je zjeść. Według Światowej Organizacji Zdrowia na świecie jest tyle pokarmu roślinnego, że można by nim nakarmić 17 miliardów ludzi! To prawie 3 razy tyle ile obecnie mieszka na Ziemi. I wszyscy byliby najedzeni! :)

W roślinach jest wszystko czego potrzebujecie, aby zdrowo żyć!

©2006 Veggie.PL